Living on my own
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Living on my own

real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Open up your plans and damn you're free<3

In jos 
AutorMesaj
Becca Louise

Becca Louise


Mesaje : 46
Data de înscriere : 11/03/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Open up your plans and damn you're free<3 Empty
MesajSubiect: Open up your plans and damn you're free<3   Open up your plans and damn you're free<3 Icon_minitimeDum Mar 11, 2012 11:25 am

Era o zi asa de frumoasa de vara si soarele era la datorie si batea in fereastra mea.M'am uitat putin pe afara iar dupa la Blaze care se uita la mine putin cam confuz.Am chicotit usor si l'am luat in brate pentru a ma juca putin cu el.
-Ok,Blaze ce pot face astazi?,intreb eu chicotind incet
Da,de parca saracul meu catelus ar putea sa imi raspunda.A latrat usor si am zambit ca un copilas mic la el.L'am lasat jos si m'am dus pana in camera.Am inceput sa ma uit prin dulap si pana la urma am gasit o rochita fara bretele si mi'am luat costumul de baie.Amuzant aveam sa ma duc la plaja acum.M'am dus in baie,mi'am prins o coada si m'am schimbat in costul meu de baie de culoare rosie si cu rochita de aceeasi culoare.Am zambit usor in timp ce ma uitam in oglinda.Se pare ca totul era in regula acum.Mi'am luat un mic rucsac si mi'am pus acolo cateva prosoape si crema impotriva arderii pielii.L'am salutat pe Blaze iar dupa am iesit pe usa.Afara chiar era foarte cald.Mergeam pe strada usor,pentru ca era aproape plaja de casa mea.Aproape am ajuns la ea si am vazut ddeja multi oameni.Cand am ajuns pe plaja si am pus piciorul pe nisipul cald am scos printre buze un mic "Ars" pentru ca era extrem de fierbinte.M'am dus pana aproape de mare si am inceput sa ma imi intind prosopul si dupa mi'am lasat rucsacul.Am inceput sa ma dezbrac si m'am intins pe prosop.Era asa de cald si asa de bine afara.Ahh in sfarsit o zi menita relaxarii.
Sus In jos
 
Open up your plans and damn you're free<3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Living on my own :: Înafara oraşului :: Plajă-
Mergi direct la: